REKLAMA

Jesteś architektem? Możesz pomóc!

ps | 25 sty 2016 10:01 0
Pierwszym partnerem platformy Bieg Po Moc został Michał Derus – złoty medalista Mistrzostw Świata osób niepełnosprawnych w Lyonie i Mistrzostw Europy w Swansea. Fot. Materiały prasowe

Jeśli jesteś architektem, projektantem, lubisz sport, bieganie, a przy tym chcesz pomagać, to akcja „Bieg Po Pomoc” skierowana jest właśnie do Ciebie. Każdy pokonany kilometr to charytatywna złotówka. Rejestracja jest bezpłatna.

Dla wielu meblarzy i architektów bieganie to pasja. Z myślą o nich firma Häfele uruchomiła platformę „Bieg Po Moc” – projekt, którego celem jest stworzenie przestrzeni dla osób aktywnych, w której mogą dzielić się osiągnięciami, a przy okazji pomagać. Każdy zarejestrowany 1 kilometr, przebiegnięty w maratonach lub innych zawodach, jest przeliczany na 1 złotówkę. Te firma Häfele przekazuje na rzecz potrzebujących sportowców. Pieniądze finansują m.in. treningi, wyjazdy i sprzęt.

Pierwszym partnerem platformy Bieg Po Moc został Michał Derus – złoty medalista Mistrzostw Świata osób niepełnosprawnych w Lyonie i Mistrzostw Europy w Swansea. Sportowiec obecnie przygotowuje się do Paraolimpiady w Rio de Janerio i w tym pomogą mu zebrane środki. Jak pomagać?

· Zarejestrować się na stronie akcji „Bieg Po Moc”.

· Do swojego prywatnego konta dodawać informacje o ukończonych biegach, przebytych dystansach i osiągniętych czasach.

· Liczą się tylko oficjalne wydarzenia – informacje o nich można znaleźć m.in. w dziale aktualności strony „Bieg Po Moc”.

Michał Derus na bieżni
Michał Derus na bieżni

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!