REKLAMA

Już wkrótce świąteczne "Wzory"

mg | 20 lis 2015 15:04 0
Najbliższe Targi Wzory odbędą się 6 grudnia w Warszawie.

Już 6 grudnia br. przy ul. Brackiej 25 w Warszawie odbędzie się świąteczna edycja Targów "Wzory". Ponad 180 wystawców pokaże między innymi meble, oświetlenie oraz ceramikę.

Oprócz zróżnicowanej oferty wystawców, stałym elementem programu Targów "Wzory" są warsztaty skierowane zarówno do dorosłych, jak i do dzieci.

Do dorosłych adresowane są warsztaty, podczas których będą mieli okazję poznać różne gatunki drewna, spróbować swoich sił w pracy z dłutem i heblem oraz wykonać drewniane ozdoby świąteczne. Dla chętnych dodatkowo pojawi się też możliwość wykonania bombek tapicerowanych. W programie "Wzorów" wśród warsztatów przeznaczonych dla dorosłych znalazły się także warsztaty florystyczne. 

Jak zawsze podczas "Wzorów", w programie znajdzie się dużo atrakcji dla najmłodszych. "Mała Akademia Dizajnu" razem z dziećmi zaprojektuje Dom Świętego Mikołaja. W pierwszej części dzieci dowiedzą się trochę o projektowaniu wnętrz. W drugiej każdy z uczestników zaadoptuje na swoje potrzeby pudełko, w którym urządzi dom swojego bohatera. Będzie można wykonać także pomocników, prezenty i zwierzęta, które nieodłącznie towarzyszą Mikołajowi.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność przyjścia na warsztaty.

Z kolei razem z Moniką Mincewicz będzie można wykonać przestrzenne ilustracje. To warsztat adresowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Monika Mincewicz zajmuje się ilustracją, grafiką i fotografią artystyczną. W czasie jej warsztatu będzie można wykonać trójwymiarową ilustrację miasta lub pejzażu z tekturki do fragmentu tekstu. Następnie prace zostaną sfotografowane i uwiecznione w postaci gotowej ilustracji. 

Zabawę w projektanta przygotuje dla dzieci Roly Poly - dzieci będą mogły zrobić własny projekt torebki i własnoręcznie przyozdobić ją wedle własnego pomysłu.

Uczestnictwo we wszystkich zajęciach jest darmowe. Na warsztatach florystycznych i zajęciach Roly Poly trzeba będzie ponieść tylko koszty zużytych materiałów.

Dokładne godziny rozpoczęcia warsztatów znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na stronie www.wzorytargi.pl.

Dużym zainteresowaniem powinna cieszyć się też strefa prezentowa, gdzie - oprócz mebli, ceramiki i dobrze zaprojektowanych rzeczy do domu - będzie można kupić prezenty dla najbliższych.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!