REKLAMA

Kanu - nowa kolekcja mebli Marbet Style

ps | 12 lut 2015 21:40 0

Nowa propozycja mebli Marbet Style przeznaczona do stref wypoczynku w przestrzeniach biurowych, publicznych i mieszkalnych to kolekcja projektu Tomasza Augustyniaka nazwana Kanu.

Wykorzystując wizualną plastyczność sklejki giętej projektant podkreślił owalne kształty i jednocześnie delikatne linie foteli. W KANU konstrukcja i ergonomia przenikają się wzajemnie, jedno wynika z drugiego - mówi projektant Tomasz Augustyniak. Odwołując się do najlepszych tradycji polskiego wzornictwa, stworzył projekt klasyczny i ponadczasowy.

Klasyka wzornictwa

Kanu to kolejna kolekcja mebli Marbet Style umożliwiająca całkowitą personalizację mebla. Ilość dostępnych wariantów projektowych foteli i stolików, zapewnia komfort użytkownikowi w momencie dopasowywania poszczególnych elementów kolekcji do własnego wnętrza. Fotel Kanu Marbet Style proponuje w trzech wariantach - odpowiednio od stopnia zabudowania oparcia.

Kolory jakie proponuje Marbet Style w wersjach fotela lakierowanych w całości to również odwołanie się do najbardziej znanych i klasycznych wzorów na świecie. Wyjątkowość kolekcji Kanu to jej estetyczna ponadczasowość. 

Współpraca z designerem

Marka Marbet Style po raz trzeci zaprosiła do współpracy jednego z najlepszych polskich designerów Tomasza Augustyniaka, laureata wielu nagród i współpracownika największych polskich meblarskich marek. Kolekcja mebli Fin, będąca owocem wcześniejszej współpracy designera i Marbet Style została wyróżniona wieloma nagrodami, m.in. Top Design Award 2014, a także Śląska Rzecz. Dla Marbet Style Tomasz Augustyniak zaprojektował również kolekcję Neon, uhonorowaną tytułem Must Have.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!