REKLAMA

Karolina Janczy gościem Studia Dobrych Rozwiązań w Opolu

Studio Dobrych Rozwiązań | 10 marz 2017 13:11 0
dr Karolina Janczy

Jest architektem wnętrz, scenografem, designerem i projektantką kostiumów teatralnych. Wykłada na wyższej uczelni, a od 2005 roku prowadzi własne biuro projektowe. Dr Karolina Janczy będzie gościem naszego spotkania dla projektantów wnętrz w Opolu 21 marca.

dr Karolina Janczy (ur. w 1980 roku w Nowym Sączu) to architekt wnętrz, scenograf, designer, projektantka kostiumów teatralnych, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Pracownik dydaktyczny wyższej uczelni. Od 2005 roku prowadzi własne biuro projektowe JanczyArt. Realizuje projekty wnętrz na terenie całego kraju oraz w Europie. Zajmuje się wnętrzami o różnym przeznaczeniu, od wnętrz komercyjnych, restauracji, hoteli, pensjonatów po mieszkania, apartamenty oraz domy i rezydencje. Ważny jest dla niej każdy szczegół, detal i projektowane autorskie meble.

Dr Karolina Janczy będzie gościem spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań w Opolu. Zapraszamy 21 marca do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego na spotkanie z dobrym wzornictwem, oryginalnymi pomysłami oraz cenionymi architektami, których prace inspirują całą branżę. To miejsce dla Was – specjalistów od tworzenia pięknych wnętrz. 

Podczas opolskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Uzupełnieniem eksperckich wykładów o trendach we wnętrzach, home stagingu i promocji marki architekta w social media będzie fachowa prezentacja innowacyjnych produktów z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz przygotowana przez Partnera Głównego Studia Dobrych Rozwiązań - sieć salonów Elements, oraz Partnerów: firmę CAD Projekt K&A, Ruke oraz Archicad.

W programie ponadto konkursy z nagrodami i upominki od Partnerów.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe ul. Wrocławska 158, Opole

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

21 marca 2017., rejestracja czynna od godz. 9:30. Początek spotkania: godz. 10.

>>>REJESTRACJA<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!