REKLAMA

Kati Meyer-Brühl uhonorowana na German Design Award 2016

RZ | 26 lis 2015 09:38 0

Pojekty deep space, grace i les copains Kati Meyer-Brühl były już nominowane przez Radę Wzorniczą German Design Awards  jako godne wyróżnienia. Teraz uhonorowano je tytułem German Design Award 2016 - Special Mention. Projektantka uzyskała tym samym już dziesiątą nagrodę w tym roku.

O German Design Awards pisaliśmy wcześniej w kontekście nagrodzonych produktów, walczących o nagrody i wyróżnienia w kategorii biuro. Zresztą sama Kati Meyer-Brühl była członkiem Jury i wspólnie z innymi autorytetami z Rady Wzorniczej German Design Awards podejmowała decyzję, które produkty będą nagrodzone w kategorii wyposażenia biur.

Dziesiąty raz wyróżniona

Tym razem to sama Katie Meyer-Brühl została wyróżniona i nagrodzona w konkursie German Design Awards 2016. Projektantka uzyskała tym samym już dziesiątą nagrodę w tym roku.

Wszystkie trzy projekty: deep space, grace i les complains wyróżniają się wysoką zdolnością dopasowywania, wielostronnymi możliwościami zastosowania, niepowtarzalnym wzornictwem i wartościowym wykonaniem.

Są przyjazne środowisku, wyprodukowane z zachowaniem zasad odnawialności i są szczególnie długotrwałe. Obicia deep space są wymienna, grace też jest oferowana w wersji z wymiennymi obiciami. Wyplatane olinowanie w les copains jest wyjątkowo wytrzymałe a do tego można je w razie potrzeby wymienić.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!