REKLAMA

Kids Design Weekend pełen barw i wrażeń

ps | 30 cze 2016 10:14 0

Ogromna frajda z malowania, owocowo-warzywne obrazy, mnóstwo barw, a przede wszystkim doskonała zabawa – tak w skrócie można podsumować Kids Design Weekend w ogrodzie warszawskiej restauracji Flaming and Co. w pierwszy weekend czerwca.

Dwa dni – 4 i 5 czerwca 2016 r. w restauracji Flaming and Co. upłynęły pod znakiem twórczości dzieci w ramach zorganizowanego przez Muppetshop Kids Design Weekend. Pretekstem do spotkania małych i dużych twórców był oczywiście poprzedzający wydarzenie Międzynarodowy Dzień Dziecka. Było malowanie przestrzennych „domów” na dużych kartonowych pudłach, a także wielkoformatowych obrazów na sztalugach i małych obrazków na kartkach, a na koniec wspólne budowanie instalacji artystycznej z prac dzieci uczestniczących w zabawie. Zajęcia artystyczne odbywały się pod okiem Mateusza Rokickiego, jednego z najbardziej znanych twórców street artu w Polsce oraz jego zespołu – Live Media Crew.

Małe elegantki miały też niepowtarzalną okazję pomalować sobie zmywalnymi lakierami paznokcie we wszystkich kolorach tęczy, na co tym razem ich rodzice z ochotą wyrazili zgodę. Tworzenie owocowo-warzywnych obrazów stało się dopełnieniem pełnego atrakcji i barw dnia. Muppetshop, który jest organizatorem tego wydarzenia, zadbał także o mnóstwo niespodzianek i nagród dla wszystkich uczestników zabawy. Maluchy i ich rodzice spędzili pełen relaksu weekend i mieli doskonałą, kreatywną zabawę, zwłaszcza że pogoda dopisała.

Organizatorem Kids Design Weekend był Muppetshop.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!