REKLAMA

Kolejny projekt Forbis Group

Mariusz Golak | 03 sie 2014 00:43 0

Firma Forbis Group stworzyła projekt sklepu koncepcyjnego z modą męską Lancerto. Motywem przewodnim konceptu było... lotnictwo.

Nasza współpraca z Lancerto objęła kompleksowe usługi związane z zaprojektowaniem i aranżacją wnętrza, produkcją mebli oraz wykonaniem instalacji i prac budowlanych – podkreśla Anna Sulima-Gillow, autorka projektu. Dążyliśmy do uzyskania ponadczasowego, prostego i eleganckiego wnętrza, którego charakter zostałby podkreślony przez mocne akcenty, ale i subtelne dodatki – dodaje.

Motywem przewodnim konceptu jest lotnictwo. Dlatego też projektanci wnętrza delikatnie nawiązali do stylistyki klasycznego stroju pilota i wnętrza kokpitu samolotowego. Wyjątkowy efekt udało się uzyskać dzięki ścianie wizerunkowej ze starymi fotografiami o tematyce lotniczej. W strefie kasy dodatkowo pojawiła się grafika z motywem lotniczym wraz z zegarami przedstawiającymi strefy czasowe – opowiada projektantka Forbis Group.

W ubiegłorocznej edycji konkursu The Eurobuild Awards 2013 sklepy Lancerto zaprojektowane przez Forbis Group zostały nominowane w kategorii „Koncept roku na rynku handlowym w Polsce”.

*

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!