REKLAMA

Kolekcja dekoracji wnętrzarskich – wiosna, lato – od Dominiki Rostockiej

ps | 03 kwi 2015 13:51 0

Kolekcja składa się z 4 tematów: Faktury, Półtony, Pastele i Kwiaty. Dominika Rostocka, architekt, Dyrektor Kreatywny marki Dekorian skomponowała zestawienia dekoracji ściennych i podłogowych, które wspólnie zastosowane we wnętrzu, stworzą modną bazę do jego całościowej aranżacji.

  • Dominika Rostocka

     

    Nasza kolekcja nie koncentruje się wyłącznie na kolorach, ponieważ one same niewiele we wnętrzach znaczą. Dopiero faktury, wzory i inne komponenty do nich dobrane, zaczynają tworzyć we wnętrzu historię, która nas porusza. A to przecież kluczowe - wnętrza powinny podkreślać naszą indywidualność. Pracując nad zestawieniami w różnych stylach, tworzymy układanki pasujących do siebie elementów. Ważne jednak, aby pojawiło się wśród nich także coś przeciwstawnego, kontrastującego. To dzięki temu we wnętrzu uzyskujemy niepowtarzalny nastrój, pojawiają się emocje.

Podczas pracy nad poszczególnymi tematami, architekt korzystała z kilku tysięcy wzorów produktów, pochodzących od kilkudziesięciu światowych marek. W poszczególnych trendach architektka komponuje ze sobą kolory, tapety, tkaniny, dekoracje ścienne i różnego rodzaju podłogi.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!