REKLAMA

Kolorowy Gocław: największa inwestycja Yareala rozpoczęta

Źródło: mediadem consulting | 09 wrz 2014 08:00 0
Kolorowy Gocław Inwestyvja Yareal.jpg

Osiedle Kolorowy Gocław powstaje u zbiegu przedłużenia ul. Międzyborskiej i Jana Nowaka-Jeziorańskiego na warszawskim Gocławiu. Inwestycja obejmuje dwa etapy, w których powstanie łącznie prawie 400 mieszkań w 6 sześciopiętrowych budynkach. Budowa pierwszego etapu rozpocznie się w I połowie 2015 r.

W Kolorowym Gocławiu wszystkie mieszkania wyposażone będą w duże okna zapewniające odpowiednie doświetlenie, ustawne balkony lub loggie, a lokale na parterze – w jeden lub nawet dwa ogródki. Dostępne są lokale od 28 do 92 mkw. od jedno- do czteropokojowych. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 6800 zł za m².

Realizacja inwestycji podzielona będzie na dwie fazy. Autorem koncepcji architektonicznej Kolorowego Gocławia jest uznana pracownia Hermanowicz Rewski Architekci. Razem z osiedlem Yareal wybuduje również drogę łączącą ulice Międzyborską i Jana Nowaka-Jeziorańskiego z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi, którą przekaże miastu.

Układ budynków pozwolił na utworzenie dwóch wewnętrznych, połączonych ze sobą dziedzińców, na których zlokalizowane zostaną tereny zielone oraz place zabaw. Od strony ul. Międzyborskiej, przy głównym wejściu na osiedle, zaplanowano także ogólnodostępny skwer z fontanną. Na parterze budynków przy ulicy znajdą się lokale usługowe. Do każdej z dwóch części osiedla prowadzić będą osobne reprezentacyjne wejścia z przestronnymi lobby oraz recepcjami. Miejsca parkingowe zaplanowano w garażu podziemnym. Kolorystyka wykończenia części wspólnych każdego z budynków nawiązywać będzie do palety barw w logo osiedla: koralu, szafranu, lazuru, indygo, fuksji orz malachitu.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!