REKLAMA

Koniec pierwszego etapu szkoleń dla architektów

Mariusz Golak | 14 lip 2014 10:55 0

W czerwcu zakończył się pierwszy cykl szkoleń organizowanych dla architektów przez firmę Drzwi i podłogi Vox. Kolejny rozpocznie się we wrześniu i tradycyjnie będzie gościł w największych miastach Polski, w tym po raz pierwszy m.in. w Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze.

Spotkania z architektami sygnowane marką Drzwi i podłogi Vox odbywają się w największych polskich miastach. Dają one okazję nie tylko do zapoznania się z ofertą tego dystrybutora, ale również do wymiany doświadczeń.

To optymalna formuła: podczas prezentacji, której czas nie przekracza dwóch godzin, przyglądamy się z bliska dwóm, trzem markom czy produktom i zyskujemy dostęp do bazy wiedzy, która jest nam potrzebna do pracy. Żeby dobrze poznać produkt, nie wystarczy o nim poczytać i obejrzeć go na zdjęciach. Np. prezentowane dziś dywany B.I.C. były intensywnie wyginane i „tarmoszone” – projektant zwraca uwagę na wiele aspektów, których inwestor nie bierze pod uwagę. Poza walorami estetycznymi, jakość i parametry techniczne to kwestie, które są dla nas najważniejsze, a tego nie pokażą najlepsze zdjęcia – komentuje Barbara Świętochowska z firmy Artezon, uczestniczka szkolenia, które odbyło się w Łodzi w czerwcu br.

Kolejny cykl szkoleń rozpocznie się we wrześniu br. Tradycyjnie spotkania odbędą się w największych miastach, wśród których po raz pierwszy znajdą się m.in. Katowice, Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!