REKLAMA

Konkurs dla architektów organizowany przez Ceramikę Paradyż

Marta Ustymowicz | 19 maj 2017 08:29 0
Konkurs #akcjainspiracja. Fot. Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż zaprasza do konkursu na najciekawszy projekt z wykorzystaniem swoich płytek ceramicznych. Akcja skierowana jest do każdego, kto na co dzień zajmuje się projektowaniem wnętrz – architektów, projektantów oraz dekoratorów. Wizualizacje można zgłaszać do 6 sierpnia br. za pośrednictwem strony www.akcjainspiracja.com. Konkurs składa się z 3 etapów, w każdym z nich można wygrać 3 000 zł oraz designerskie powerbanki.

Nagrody

Pierwsza runda #akcjiinspiracji wystartowała 15 maja i potrwa do 11 czerwca. Dwie kolejne odbędą się w dniach 12 czerwca – 9 lipca oraz 10 lipca – 6 sierpnia. Po każdym z etapów nastąpi wyłonienie zwycięzcy, który otrzyma 3 tys. zł. Ponadto co tydzień, autorzy trzech najciekawszych projektów otrzymają designerskie powerbanki.

Jak wziąć udział?

Zasady udziału w konkursie to trzy proste kroki. Pierwszym z nich jest przesłanie gotowego projektu lub wykonanie zupełnie nowej aranżacji z użyciem produktów Ceramiki Paradyż. Można zaprojektować dowolne wnętrze – łazienkę, kuchnię, sypialnię, salon, a nawet taras, wykorzystując przy tym wybrane kolekcje marki Paradyż. Drugim krokiem jest wybranie najciekawszych ujęć, trzecim - wypełnienie prostego formularza online, w którym należy podać dane kontaktowe, załączyć wizualizacje projektu i krótko go opisać.

Kto będzie oceniał projekt?

W jury zasiadają Ewa Bojczuk z portalu Homebook.pl, który objął konkurs patronatem medialnym, Krzysztof Dąbrowski, architekt i dyrektor kreatywny firmy CAD Projekt K&A, będącej patronem merytorycznym przedsięwzięcia oraz przedstawiciele Ceramiki Paradyż. Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin znajdują się na stronie: www.akcjainspiracja.com.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!