REKLAMA

Konkurs dla młodych architektów

ps | 14 kwi 2016 11:08 0

W ramach Konkursu uczestnicy zaproponować projekt w jednej z trzech kategorii: „Dom własny architekta”, „Wykreuj przestrzeń” oraz „Wypełnij lukę”. Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce 19 stycznia 2017 roku.

Zintegrowaną częścią Konkursu są Dni Młodego Architekta, podczas których organizowane są warsztaty edukacyjne dla studentów architektury oraz architektów. Pierwsze z serii spotkań odbyło się 15 marca w siedzibie warszawskiego SARPu. Warsztaty poprowadzili: prof. dr hab. inż. arch. Ewa Kuryłowicz, arch. Marcin Sadowski, mgr inż. arch. Sławomir Kowal oraz dr inż. arch. Rafał Barycz. Ponadto w programie Dnia Młodego Architekta znalazły się dyskusje, konsultacje z architektami i doradcami technicznymi z firm w zakresie projektowania oraz zastosowania materiałów i technologii dla budownictwa i architektury. Kolejny Dzień Młodego Architekta odbędzie się 12 maja w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!