REKLAMA

Konkurs Dobry Design 2017 - konsumenci oddają głosy

Redakcja Dobrzemieszkaj.pl | 10 lis 2016 10:11 0
konkurs-dobry-design-2017-trwa.jpg

Cały czas trwa głosowanie dla konsumentów w konkursie Dobry Design 2017. Wybierz najlepszy zgłoszony produkt i zdobądź jedną z wyjątkowych świec marki Candle Yankee.

Konkurs Dobry Design 2017 to wyjątkowe wydarzenie, w którym profesjonalne grono 130 jurorów złożonych z architektów i projektantów wnętrz wybiera najlepsze dostępne na polskim rynku produkty z zakresu wyposażenia i wykończenia wnętrz. Organizatorzy konkursu - magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl - postanowili stworzyć możliwość głosowania także konsumentom - użytkownikom portalu Dobrzemieszkaj.pl.

Swoimi głosami wybiorą oni produkt, który otrzyma Nagrodę Konsumenta. Głosowanie konsumentów już wystartowało! Zachęcamy do głosowania! Na głosujących czeka 17 nagród ufundowanych przez sponsora - markę Candlee Yankee (www.yankeehome.pl)!

Gdzie oddać głos: na stronie www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design/zgloszone_produkty

Jak wziąć udział w głosowaniu:

1. Wejdź na stronę www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design/zgloszone_produkty

2. Wybierz najlepszy produkt.

3. Zagłosuj na niego (klikając na umieszczony przy produkcie przycisk "oddaj głos") i wypełniając krótki formularz, który się pojawi,

4. Nagrody zostaną przyznane 17 pierwszym uczestnikom głosowania, którzy trafnie wskażą jeden z 11 produktów z najwyższymi ocenami profesjonalnego jury.

Nagrody:
• 10 dużych świec Yankee Candle o wartości 95 zł każda
• 7 średnich świec Yankee Candle o wartości 75 zł każda

Fundatorem nagród jest marka Yankee Candle (www.yankeehome.pl)

Każdy Uczestnik Głosowania może oddać tylko 1 głos. Głosy przyjmowane są na podstawie imienia i nazwiska oraz adresów IP komputerów uczestników głosowania.

Głosowanie internetowe trwa od 3 listopada 2016 roku od godz. 12.00 do 18 listopada 2016 r.do godz. 14.00.

Zobacz REGULAMIN

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!