REKLAMA

Konkurs Dobry Design: rekordowa liczba zgłoszeń

Redakcja Archiconnect.pl | 01 lis 2016 20:34 0
Dobry Design 2017

Przyjmowanie zgłoszeń w konkursie magazynu "Dobrze Mieszkaj" uważamy za zamknięty! W tym roku o zaszczytny tytuł Dobry Design 2017 walczy rekordowa liczba aż 216 produktów!

Zgłoszenia do konkursu Dobry Design 2017 zostały już zamknięte - miło nam ogłosić, że tegoroczna edycja jest naprawdę wyjątkowa. W konkursie bierze bowiem udział aż 216 produktów w 11 różnych kategoriach. Spłynęło do nas najwięcej zgłoszeń spośród wszystkich 6 edycji konkursu Dobry Design! Ogromnie dziękujemy wszystkim producentom i dystrybutorom, którzy nie bali się poddać fachowym ocenom jurorów.

Nasze wyjątkowe jury przystąpiło już do prac. To jedyne w Polsce tak liczne jury konkursowe - w tym roku tworzy je aż 150 architektów i projektantów wnętrz z całej Polski (>>>ZOBACZ KTO JEST W JURY<<<). Produkty zostaną przez nich ocenione w 11 kategoriach konkursowych, od Przestrzeni Pokoju Dziennego po Otoczenie Domu.

Wyniki prac jurorów poznamy - jak zawsze - 7 grudnia w czasie uroczystej gali wręczenia nagród, która odbędzie się w czasie Forum Dobrego Designu (Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich Polon w Warszawie). Już wkrótce będzie można wszystkie zgłoszone produkty poznać lepiej na łamach naszego serwisu Dobrzemieszkaj.pl, a także zagłosować na nie w konkursie dla konsumentów!

>>> ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM DOBREGO DESIGNU<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!