REKLAMA

Konkurs firmy Enix „Nie tylko do łazienki” – przedłużony do 30 czerwca

ENIX | 12 sty 2015 09:35 0
Plakat konkursu

Najlepsza realizacja projektu łazienki z użyciem grzejnika z serii DESIGN od marki Enix, otrzyma nagrodę 10 000 zł. Termin nadsyłania projektów przedłużono do 30 czerwca 2015 roku.

Ideą konkursu pn. "Nie tylko do łazienki" skierowanego do architektów i projektantów wnętrz jest zwrócenie uwagi na modele z serii DESIGN i możliwości ich szerokiego zastosowania nie tylko w łazience, ale też i w innych pomieszczeniach.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu:

Formularze należy wysyłać na adres konkurs@enix.pl Zgłoszenie pracy konkursowej odbywa się jedynie w wersji elektronicznej. Kompletna praca powinna zwierać:

  • charakterystykę pomieszczenia, opis stylu, w jakim wnętrze zostało urządzone,
  • przynajmniej 5 zdjęć z realizacji przedstawionego projektu w formacie JPG w rozdzielczości 2048×1364,
  • wskazanie adresu pod którym została zrealizowana inwestycja.

 

Realizacja projektu powinna zawierać grzejnik z serii DESIGN firmy ENIX wybrany według własnych preferencji projektanta. Wszystkie materiały dla projektantów można pobrać ze strony www.enix.pl

Konkurs prowadzony jest od 2 kwietnia 2014 r. do 30 czerwca 2015 r. Przesyłanie formularzy zgłoszeniowych trwa przez cały okres trwania konkursu. Głosowanie Jury odbędzie się w III kwartale 2015 roku, natomiast ogłoszenie wyników – 30 września 2015 roku.

Ocena realizacji

Jury będzie oceniać realizacje pod kątem pomysłowości, unikatowego doboru grzejnika i elementów uzupełniających kompozycję wnętrza, umiejętności połączenia stylu, materiału, kształtu, koloru, wzoru i światła, użytecznej funkcjonalności zastosowanych rozwiązań, poziomu realizmu projektu, umiejętności słownej prezentacji stworzonego wnętrza, zgodności projektu z wymaganiami konkursowymi.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!