REKLAMA

Konkurs Inspirujące Wnętrza – rozstrzygnięty

ps | 16 lip 2015 10:36 0

W konkursie wygrał projekt inspirowany widokiem wybrzeża, Tadeusza Tomaszewskiego. W konkursie należało zaprojektować część mieszkania z aneksem kuchennym i garderobą, przy wykorzystaniu jednej z kolekcji marki Kronospan. Łączna pula nagród wyniosła przeszło 20 000 zł.

Organizatorzy Konkursu od 10.03 do 10.05. 2015 r. otrzymali aż 50 projektów spełniających wymagania, chociaż zadanie konkursowe było dość skomplikowane.

I miejsce

Wygrana oraz 5000 zł i program CAD Decor PRO zostały przyznane projektantowi Tadeuszowi Tomaszewskiemu za projekt mieszkania o powierzchni 65 m2, inspirowany widokiem wybrzeża morskiego poza sezonem i jego subtelną paletą barw. Jury konkursu w swojej ocenie podkreślało przede wszystkim spójność i profesjonalizm projektu nadmorskiego apartamentu oraz niezwykle kreatywne rozwiązanie dla garderoby.

II miejsce

3000 zł i bon CAD Projekt K&A na 2000 zł przyznano Bogumile Dembińskiej – Bołd za projekt dwupoziomowego mieszkania z antresolą, zatytułowany „Wspomnienie z dzieciństwa”, przywołujący nastrój dziecięcych lat letniego mieszkania w drewnianym domku na drzewie. W jednym zdaniu można określić ten projekt jako zdecydowanie „na czasie”, zarówno jeżeli chodzi o podążanie za trendami w designie, jak i porą roku.

III miejsce

Bonem CAD Projekt K&A na 1000 zł i nagrodą pieniężną o wysokości 1000 zł została nagrodzona Barbara Witek za projekt nowoczesnego, przestronnego i jednocześnie przytulnego domu jednorodzinnego przeznaczonego dla 4-osobowej rodziny z dwójką dzieci. Założeniem projektantki było stworzenie przestrzeni , w której komfortowo i beztrosko będą się czuli zarówno rodzice, jak i dzieci i to się zdecydowanie udało.

Inspiracją dla Organizatorów Konkursu było współczesne podejście do zastosowania dowolnych materiałów i produktów w projektowaniu wnętrz. Kreatywne wykorzystanie „nieoczywistych” w danym wnętrzu tekstur i znalezienie dla nich nowych zastosowań. Indywidualnie zaprojektowane elementy z płyt meblowych, przenikanie się wydzielonych stref w mieszkaniu oraz wolność tworzenia...

Architekci i projektanci wnętrz, biorący udział w konkursie zrealizowali śmiałe koncepcje i projekty, głównie w programie CAD Decor PRO autorstwa firmy CAD Projekt K&A, prezentując ciekawe i profesjonalne aranżacje przestrzeni mieszkalnej. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!