REKLAMA

Konkurs na projekt kolekcji mebli dziecięcych

ps | 04 gru 2015 15:29 0
Termin rejestracji i nadsyłania prac w ramach I etapu konkursu upływa 30 stycznia 2016. Fot. Plakat prasowy

30 listopada ruszył konkurs na projekt kolekcji mebli dziecięcych, organizowany przez polskiego producenta mebli drewnianych marki Woodica. W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci uczelni państwowych, prywatnych oraz kursów, kształcących na kierunkach wzornictwa przemysłowego, architektury wnętrz oraz innych kierunków zbieżnych z tematyką akcji.

Za zajęcie pierwszego miejsca organizator wyznaczył nagrodę główną w kwocie 6 tys. zł. i zapowiedział wdrożenie zwycięskiego projektu do produkcji. Dodatkowo w puli nagród przewidziano wynagrodzenie za drugie i trzecie miejsce (kolejno 3 i 2 tys. zł) oraz do trzech wyróżnień po 1,5 tys. zł każde.

Wszyscy laureaci będą mieli możliwość odbycia praktyk/stażu w firmie. Ponadto autor/zespół projektowy, który zajmie pierwsze miejsce w konkursie, będzie miał przyjemność wyboru domu dziecka, do którego trafi pierwsza wyprodukowana kolekcja jego pomysłu.

Termin rejestracji i nadsyłania prac w ramach I etapu konkursu upływa 30 stycznia 2016.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!