REKLAMA

Konkurs! Pokaż nam swoją kuchnię i wygraj 500 zł na zakupy!

redakcja Archiconnect.pl | 17 lip 2017 09:17 0
Konkurs pokaż nam swoją kuchnie

Redakcja „Świata Łazienek i Kuchni” szuka najładniejszej kuchni w Polsce! Myślisz, że to twoja? Weź udział w naszym konkursie. Do wygrania bony zakupowe do sieci sklepów Home&You o wartości 500 zł każdy!

Masz ochotę na wakacyjne zakupy? Nic prostszego! Weź udział w naszym konkursie i wygraj bon na zakupy z Home&You o wartości aż 500 zł.

Jak to zrobić?

1. Sfotografuj swoją kuchnię z egzemplarzem „Świata Łazienek i Kuchni”

2. Opublikuj co najmniej jedno ze zdjęć na swoim profilu na FB lub na Instagramie, koniecznie z hasztagiem #Światłazienekikuchni

3. Prześlij nam co najmniej trzy zdjęcia na adres mailowy redakcja@mamkuchnie.pl, nie zapomnij o dodaniu do zgłoszenia swoich danych teleadresowych!

Nagrody:

- trzy najładniejsze kuchnie naszych czytelników nagrodzimy bonami zakupowymi do sieci sklepów Home&You o wartości 500 zł każdy, pokażemy je także na łamach magazynu „Świata Łazienek i Kuchni” oraz portalu Mamkuchnie.pl

- dziesięć kuchni wyróżnimy dodatkowo roczną prenumeratą „Świata Łazienek i Kuchni”

Na wasze zgłoszenia czekamy od 15 lipca do 20 sierpnia 2017 roku!

Pochwal się swoją kuchnią!

TUTAJ znajdziesz regulamin konkursu

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!