REKLAMA

Konkurs Young Design – ostatnie dni na zgłoszenie

ps | 27 maj 2016 10:57 0
Logo konkursu Young Design. Fot. Plakat prasowy

Zbliża się termin przyjmowania portfolio na konkurs Young Design 2016. Do 2 czerwca przyjmowane są zgłoszenia, na które mają składać się trzy dowolne projekty z portfolio młodych projektantów produktów użytkowych.

W konkursie Young Design główna wygrana to stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych. Ponadto dla wszystkich finalistów organizatorzy przewidzieli szkolenie przygotowujące do finałowego występu przed Kapitułą Biznesową prowadzone przez partnera konkursu Lauren Peso Polska oraz warsztat „Startup bez budżetu - przetestuj pomysł i zdobądź finansowanie na jego rozwój”, które przeprowadzi Startup Academy.

Dodatkową nagrodą dla laureata konkursu jest staż w renomowanym studiu projektowym STUDIO RYGALIK.

Konkurs organizuje Instytut Wzornictwa Przemysłowego, który do Jury zaprasza przedstawicieli biznesu, dzięki czemu młodzi projektanci mogą osobiście zaprezentować swoje portfolio i odpowiedzieć na pytania jurorów. Jest to jedyny konkurs w Polsce dający młodym projektantom szansę poznania swoich przyszłych zleceniodawców.

Patronat honorowy nad programem Young Design objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotr Gliński, on także jest fundatorem głównej nagrody.

Szczegóły na stronie http://www.iwp.com.pl/young_design

Organizator: Instytut Wzornictwa Przemysłowego sp. z o.o.

Patron honorowy: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotr Gliński

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!