REKLAMA

Kostka brukowa Megaton - nowość do wnętrz publicznych

uk | 05 marz 2015 12:44 0
Kostka brukowa \

Nowa kostka brukowa "Megaton" charakteryzuje się delikatną chropowatą powierzchnią oraz widocznym kruszywem zastosowanym do jej produkcji. Efekt ten uzyskano dzięki poddaniu jej procesowi płukania wodą pod wysokim ciśnieniem. Kostka prezentuje niebanalny, szlachetny wygląd.

Kostka brukowa "Megaton" o bezfazowej formie (producent - Buszrem) ma zwiększoną wytrzymałość na obciążenia i jest przeznaczona do przestrzeni publicznych, gdzie dopuszczalny jest ciężki ruch kołowy. Bezfazowa powierzchnia kostki umożliwia ścisłe przyleganie elementów. 

Kostka ta jest dostępna w niestandardowych rozmiarach, które znakomicie sprawdzą się na miejskich placach i skwerach.

Produkowana jest w dwóch wersjach wykończenia powierzchni – gładką oraz płukaną. Dostępna jest w klasycznym szarym kolorze, dzięki czemu zyskuje klasyczny wygląd oraz jest mało podatna na różnego rodzaju zabrudzenia. Wersja płukana występuje w dwóch wzajemnie dopełniających barwach – jasnym i ciemnym granicie.

Kostka "Megaton" oferowana jest w trzech wzajemnie uzupełniających się kolorach. Wszystkie elementy mają grubość 15 cm, która umożliwia poruszanie się po nich samochodów oraz wymiary 75 na 40 cm. Dzięki temu wszystkie elementy można dowolnie ze sobą łączyć, a stonowane odcienie kostki zapewniają także komplementarność estetyczną.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!