REKLAMA

Kreatywność nagrodzona – laureaci wybrani

ps | 12 maj 2016 10:39 0

Dwie główne nagrody oraz dwa wyróżnienia przyznało Jury konkursu „Zaprojektuj tkaninę na poduszkę w stylu Young i Glamour”. Fabryka Mebli Gala Collezione przedstawia zwycięskie projekty i laureatów w obu kategoriach.

Zakończył się ostatni, finałowy etap konkursu „Zaprojektuj tkaninę na poduszkę w stylu Young i Glamour”,  organizowanego przez Fabrykę Mebli Gala Collezione. Do finału zostało zakwalifikowanych jedenaście projektów, wybranych spośród ponad 900 zgłoszonych prac konkursowych.

Na podstawie liczby oddanych głosów, Jury konkursu wyłoniło laureatów nagrody głównej oraz przyznało po jednym wyróżnieniu w obydwu kategoriach.

Oto laureaci konkursu:

  • nagroda główna w kategorii Young -  pani Daria Krawczyk za projekt „Pastelowy podmuch”.
  • nagroda główna w kategorii Glamour -  pani Olga Marcinkowska za projekt „Gravity”.

Wyróżnienia zostały przyznane:

  • Pani Martynie Mieszko, za projekt „Lovebirds”.
  • Pani Alicji Garbowskiej, za projekt „Céleste”

Nagrodzone projekty oraz projekty pozostałych finalistów można zobaczyć na blogu Gala Collezione, http://www.galameble.com/oglaszamy-laureatow-konkursu-na-wzor-tkaniny-meblowej/.

Poduszki przygotowane na podstawie nagrodzonych i wyróżnionych projektów (sygnowane imieniem i nazwiskiem twórcy) zostaną włączone do oferty Fabryki Mebli Gala Collezione. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!