REKLAMA

Krystian Kowalski prelegentem na 4 Design Days

Property Design | 26 sty 2016 11:57 0
Krystian Kowalski. Fot. Piotr Waniorek

Podczas 4 Design Days, Krystian Kowalski, projektant i założyciel pracowni projektowej Krystian Kowalski Industrial Design weźmie udział w sesji „Potrzeby klienta i trendy – jak efektywnie budować ofertę w branży łazienkowej”.

Projektant jest absolwentem studiów licencjackich Wydziału Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Wydziału Design Products w Royal College of Art w Londynie, który ukończył w 2010 r.

Prowadzone przez niego studio projektowe Krystian Kowalski Industrial Design, specjalizuje się w projektowaniu produktu, w tym mebli. Współpracuje z wiodącymi markami, wśród których są: Comforty, Ikea, Amica, Noti, Marbet, Sony Bravia.

W latach 2009-2013 współtworzył Kompott Studio, nominowane do FX International Interior Design Award 2010 w kategorii Breakthrough Talent of the Year.

Więcej o 4 Design Days na www.4dd.pl

Źródło: Property Design

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!