REKLAMA

Kuchnia "Z2" - wyrafinowana prostota

uk | 15 sty 2015 14:00 0

Luksusowa kuchnia "Z2" prezentuje ponadczasowy minimalistyczny styl. Wyróżnia się prostymi, geometrycznymi liniami, niewielką ilością podziałów i szlachetnymi wykończeniami. To wszystko kreuje oszczędny i jednocześnie wyrafinowany charakter kuchni "Z2".

Producent: Zajc Kuchnie

Fronty wysokiej zabudowy wykończone są w błyszczącym lakierze koloru kremowego. Do otwierania zastosowano mieszany system - ergonomiczne stalowe uchwyty oraz "click-clack".

Wygodna duża wyspa posiada fronty lakierowane matowo w odcieniu złamanej bieli. Szafki i szuflady otwierane są za pomocą wygodnych i eleganckich uchwytów listwowych.

Ultra cienki blat wykonany z białego Corianu posiada zaledwie 13 mm grubości i przechodzi w zlewozmywak. Jednolitą powierzchnię blatu dodatkowo podkreśla zamontowana na równo płyta grzewcza. To rozwiązanie ma także ważny aspekt funkcjonalny, ponieważ znacząco ułatwia pracę w kuchni.

W modelu zamontowano urządzenia marki Siemens, bateria - Blanco Culina.

Cena ustalana indywidualnie.

 

 

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!