REKLAMA

Liczy się pomysł! – rusza nowy konkurs dla zdolnych projektantów

uk | 17 kwi 2015 14:16 0
Liczy się pomysł!  – nowy konkurs dla zdolnych projektantów. Fot. Archiwum

Rusza nowy konkurs dla polskich projektantów i wykonawców mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – kreatywnych, niezależnych, z pasją. Jego celem jest promowanie rodzimych rozwiązań wśród producentów i dystrybutorów w kraju i zagranicą.

Celem konkursu jest promowanie polskich projektantów i wykonawców, którzy mają ciekawe koncepcje wzornicze, doskonale czują rynkowe trendy, nie boją się sięgać po niestandardowe rozwiązania, łącząc design z funkcjonalnością – mówi Anna Rabiej organizator Warsaw Build 2015. Prezentacja produktów wyłonionych w konkursie, na międzynarodowych targach Warsaw Build 2015, to krok w kierunku zwiększenia popularności polskiego designu na rynkach zagranicznych i szansa na nawiązanie interesującej współpracy.

Konkurs „Liczy się pomysł – dobre polskie projekty dla wnętrz” organizowany w ramach Warsaw Build 2015, skierowany jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm, zajmujących się projektowaniem i wykonawstwem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. W konkursie mogą wziąć udział zespoły projektowe, a także debiutanci, dla których wygrana będzie szansą na zaprezentowanie pomysłów szerokiej publiczności i nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych. 

Do udziału w konkursie można zgłosić autorski mebel lub element wyposażenia wnętrz, przeznaczony do użytku prywatnego, jak i do wnętrz komercyjnych, typu biura, kawiarnie czy sklepy. Zgłoszenia, zawierające zdjęcie i opis nadsyłać można do 7 czerwca 2015, na adres konkurs@warsawbuild.pl

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach: Wybór Jury – wyróżniający najciekawsze prace pod względem innowacyjności, użyteczności, nowatorskich materiałów, potencjału rynkowego, oraz wybór Internautów – osób indywidualnych, które zagłosują na projekty umieszczone na stronie internetowej organizatora. Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłosić można maksymalnie trzy prace, z których każda będzie traktowana jako oddzielne zgłoszenie.

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!