REKLAMA

Łódzkie centrum handlowe czeka metamorfoza

Redakcja Propertydesign.pl | 03 lis 2016 18:28 0
Port Łódź po modernizacji, fot. materiały prasowe.

Port Łódź, należący do IKEA Centres Polska, jest trzecim największym centrum handlowym w Polsce. Powstał w Łodzi 6 lat temu, a teraz przejdzie metamorfoza, która zakończy się na początku 2019 r. Cała inwestycja kosztować będzie 35 mln zł. Za projekt odpowiada pracownia Vertus.Pierwsze prace rozpoczęły się już w tym roku. Wnętrze centrum zostało odmalowane i rozjaśnione. Ujednolicono kolorystycznie ściany, sufity oraz słupy, które - pokryte dodatkowo stalą nierdzewną - tworzą niepowtarzalny charakter wraz z witrynami sklepów. Nowego blasku nabrała również strefa z restauracjami - została odmalowana i unowocześniona pod względem wygody klientów.

- Zadaniem zaplanowanej modernizacji jest to, aby klienci w Centrum czuli się bardziej swobodnie. Zmiany są wprowadzane na podstawie badań preferencji klientów. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie Port Łódź ma bezpłatne miejsca zabaw dla dzieci, strefy relaksu, klub fitness, ścieżkę rowerową prowadzącą do obiektu czy pierwszą sponsorską w Łodzi stację do wypożyczania rowerów w ramach Łódzkiego Roweru Publicznego. Otworzony został też parking rowerowy, gdzie pozostawione jednoślady są bezpłatnie dozorowane. 

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ NA TEMAT MODERNIZACJI ŁÓDZKIEGO CENTRUM HANDLOWEGO

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!