REKLAMA

Łucja Janik o łazienkach premium

Redakcja Archiconnect.pl | 28 marz 2018 13:00 0

Design, ekologia czy innowacyjność - co jest najważniejsze w projektowaniu łazienek premium? Na to pytanie podczas V Forum Branży Łazienkowej postara się odpowiedzieć Łucja Janik, współwłaścicielka biura RUBICON Architektura i Projektowanie Wnętrz i doświadczony architekt.

Łucja Janik to absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej z akredytacją Royal Institute of British Architects. Posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń, jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Przed założeniem biura RUBICON zdobywała międzynarodowe doświadczenie pracując w znanych biurach architektonicznych, takich jak Chapman Taylor Architects oraz Rafael Vinoly Architects, a także Dekra Construction Management. Łucja Janik posiada rozległe doświadczenie w projektowaniu, realizacji a także zarządzaniu obiektami komercyjnymi. Jest odpowiedzialna za wizualne oraz funkcjonalne aspekty projektów powstających w RUBICON.

Łucja Janik, architekt i współwłaścicielka biura RUBICON Architektura i Projektowanie Wnętrz weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Łazienka premium – przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna" podczas V Forum Branży Łazienkowej.

Już dziś zarejestruj się na forum!

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!