REKLAMA

Maciej Łobos będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Rzeszowie

Redakcja Archiconnect.pl | 13 lis 2017 12:27 0
SDR

Maciej Łobos, architekt i prezes zarządu MWM Architekci będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań, które odbędzie się w Rzeszowie 28 listopada br. To już kolejne, 16. w tym roku spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz.

Maciej Łobos urodził się w 1972 r. w Przeworsku, jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej (1991-1997). W 2000 roku założył wspólnie z dwójką architektów pracownię MWM Architekci. Powstanie biura było prawnym usankcjonowaniem wcześniejszej, kilkuletniej współpracy Łobosa z architektem Wacławem Matłoką i Marcinem Smoczeńskim. Obecnie firma zatrudnia blisko 50 osób i jest jednym z największych biur architektonicznych w Polsce.

Pracownia Macieja Łobosa jest pionierem w stosowaniu technologii BIM. Od kilkunastu lat rozwija umiejętności projektowania i zarządzania skomplikowanymi projektami w oparciu o wirtualne modele budynków. Proces projektowy prowadzony jest on-line. Wszyscy projektanci, niezależnie od miejsca pobytu pracują na jednym, stale aktualizowanym źródle danych (Project Wise).

Dzięki BIM zespoły projektowe stale kontrolują proces projektowania i realizacji – wygląd budynku, wzajemne relacje jego poszczególnych części. Mają możliwość wykrywania kolizji, tworzenia wariantów, zestawień i symulacji.

Uzupełnieniem inspirującego wykładu Gościa Specjalnego będzie fachowa prezentacja na scenie oraz stoiskach przygotowana przez Partnera Strategicznego: Elements, Partnera Głównego Studia Dobrych Rozwiązań: markę Ceramika Paradyż oraz Partnerów: marki: Ruke, Colorimo, Deante, SFA Poland, Modern Line, CAD Projekt K&A, Pergo, Fibaro, Aurora Technika Świetlna, Archicad, New Trendy.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY

Bristol Tradition & Luxury Hotel

ul. Mikołaja Kopernika 12, Rzeszów

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

28 listopada 2017, rejestracja czynna od godz. 9:00. Początek spotkania: godz. 9:30.

PROGRAM

REJESTRACJA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji do 27 listopada na stronie www.sdr2017.pl

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

 

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!