REKLAMA

Maciej Zień zaprojektował kolekcję płytek

ps | 02 cze 2016 17:52 0

Projektant, stylista i gwiazda na polskiej scenie modowej – Maciej Zień, kontynuuje współpracę z Grupą Tubądzin. Od początku współpracy z marką zaprojektował on sześć kolekcji, prezentujących światowe stolice. Teraz rozszerzył kolekcje Paris, Tokyo oraz wzbogacił o nowy element kolekcję Berlin.

Tokyo to miasto, które nieustannie podlegając dynamicznym zmianom, paradoksalnie zachowuje swoją uporządkowaną strukturę. Zupełnie jakby w jego tradycję od samego początku była wpisana nowoczesność. Tak też wygląda odświeżona kolekcja Tokyo kreacja Maciej Zień. Płytki w kolorze czerni i bieli, posiadają geometryczne rzeźbienia, tworzące nieregularną, ciekawą całość.

Wykorzystanie ich we wnętrzu tworzy elegancki, nieco surowy klimat, przywołujący na myśl Tokio o prefekturze pociętej rzekami. Projektant pozostał konsekwentny i idealnie odniósł się do japońskiego minimalizmu. Część kolekcji tworzą białe płytki, przypominające odciśnięte w ziemi krople porannego deszczu w ogrodzie japońskim.

Czyste barwy, proste i zarazem eleganckie formy, które tworzą odświeżoną kolekcję Tokyo kreacja Maciej Zień, pozwolą stworzyć idealnie dopracowaną, minimalistyczną łazienkę. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!