REKLAMA

Magazyn „Dobrze Mieszkaj” – nowa odsłona wnętrzarskiego czasopisma

Redakcja Dobrze Mieszkaj | 08 cze 2016 13:42 0
Nowa odsłona magazynu „Dobrze Mieszkaj” to także odświeżony, nowoczesny, pełen kolorów layout, podkreślający urodę prezentowanych aranżacji wnętrz i pozwalający w pełni pokazać ich projektowy potencjał.

Od numeru czerwiec-lipiec (na rynku od 7 czerwca 2016 r.) wnętrzarski magazyn „Dobrze Mieszkaj”, którego wydawcą jest Publikator/Grupa PTWP SA zyskuje nową oprawę i layout. Najważniejsza zmiana dotyczy okładki. Na okładce każdego wydania „Dobrze Mieszkaj” gościć będzie polska gwiazda związana ze światem designu.

W najbliższym wakacyjnym numerze gwiazdą okładki została Natalia Nguyen, z wykształcenia architekt urbanista, znana z programów telewizyjnych o tematyce wnętrzarskiej: „Bitwa o dom” oraz „Pan i Pani House”, a także aktorka („Hanoi - Warszawa” reż. Katarzyna Klimkiewicz, „Moja Krew” reż. Marcin Wrona, „Z miłości” reż. Anna Jadowska i „Dyptyk warszawski” reż. Michał Słomka, Paweł Son Ngo). W rozmowie z redakcją „Dobrze Mieszkaj” Natalia Nguyen opowiedziała o swoich wnętrzarskich (i nie tylko) pasjach, wzięła także udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej w plenerach parku pałacowego w Jabłonnie. Owocem sesji zdjęciowej jest nie tylko wyróżniająca się na tle konkurencyjnych magazynów nowa koncepcja okładki, ale także zupełnie nowy, lifestylowy dział czasopisma, w którym znane z ekranów telewizyjnych i wybiegów mody gwiazdy będą dzielić się z czytelnikami „Dobrze Mieszkaj” opowieściami ze świata designu i swoich życiowych pasji.

Od najbliższego wydania redakcja „Dobrze Mieszkaj” rozszerza także formułę pisma o dział z felietonami. W numerze czerwiec-lipiec zachęcamy do lektury felietonu autorstwa Michała Mazura, dziennikarza i blogera, który każdego roku odwiedza około 20 targów, festiwali i konferencji o designie i nowych technologiach organizowanych w różnych miejscach na świecie – od Tokio, przez Mediolan, po Las Vegas, a wytropione trendy opisuje na stronie TrendNomad.com.

Oprócz tego polecamy szczególnie tematy numeru: najpiękniejsze pomysły i aranżacje balkonów, tarasów, ogrodów oraz poradnik, jak urządzić nowoczesną, modną i funkcjonalną łazienkę. Jak w każdym, także i w tym wydaniu redakcja prezentuje również wyselekcjonowane projekty najlepszych polskich pracowni projektowych, bogate w nowe i oryginalne rozwiązania aranżacyjne. Prezentacje projektowe wzbogacone są o profesjonalne porady współpracujących z magazynem architektów, projektantów oraz stylistów na temat zasad urządzania i aranżacji wnętrz.

Nowa odsłona magazynu „Dobrze Mieszkaj” to także odświeżony, nowoczesny, pełen kolorów layout, podkreślający urodę prezentowanych aranżacji wnętrz i pozwalający w pełni pokazać ich projektowy potencjał. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!