REKLAMA

Magazyn Dobrze Mieszkaj - numer 4-2017 już w sprzedaży!

redakcja Archiconnect.pl | 22 cze 2017 09:12 0
Magazyn Dobrze Mieszkaj numer 4-2017

Gwiazdą najnowszego wydania magazynu Dobrze Mieszkaj jest Grzegorz Łapanowski. Znany i lubiany szef kuchni, juror polskiej edycji Top Chef mówi o swojej kulinarnej pasji, najbliższych planach zawodowych, a także dokąd wybiera się na wakacje.

Jak w każdym numerze zapraszamy w inspirującą podróż po polskich wnętrzach. Odwiedziliśmy m.in. mieszkanie naszej czytelniczki, pani Katarzyny Walawskiej, która zdobyła główną nagrodę w redakcyjnym konkursie. To mieszkanie znajduje się w samym centrum Krakowa, a usytuowane jest na poddaszu starej, zabytkowej kamienicy.

W miesiącach letnich dobrze przenieść domową rutynę na zewnątrz i zachęcić rodzinę do przebywania na świeżym powietrzu. Dlatego gorąco polecamy nasz specjalny dodatek Lato w ogrodzie, a w nim mnóstwo inspiracji i praktycznych porad. Wśród nich przegląd mebli ogrodowych, nawierzchni idealnych do wykończenia tarasu, biokominków, ciekawych gadżetów do jadalni. Jest też coś dla miłośników grillowania!

A poza w całym numerze zagościło już lato. I to na dobre! Słoneczna Toskania, Francuska Riwiera czy grecka wyspa Santorini? Polecamy wakacyjne źródła inspiracji, które możecie wykorzystać zarówno w salonie, w kuchni, jak i łazience. W tym wydaniu także świetny reportaż poświęcony architekturze ciekawych, wakacyjnych obiektów.

Aktualne oraz archiwalne wydania dostępne są w naszym salonie prasowym.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!