REKLAMA

make me! - ostatnie dni na zgłoszenie do konkursu

ps | 04 lip 2016 08:22 0
Celem konkursu jest odkrycie talentów ze świeżym spojrzeniem na design. Fot. Plakat prasowy

10 lipca 2016 upływa termin nadsyłania zgłoszeń do jednego z najpoważniejszych, międzynarodowych konkursów dla młodego pokolenia projektantów – make me!. Nagrodę główną – Paradyż Award - o wartości 20 000 zł ufundowała Ceramika Paradyż.

Make me! to stały element Łódź Design Festival, obecnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej uznanych konkursów w świecie designu. Adresowany jest do designerów, makersów, studentów i absolwentów, przede wszystkim kierunków artystycznych i projektowych. Celem konkursu jest odkrycie talentów ze świeżym spojrzeniem na design. Spośród nadesłanych projektów, jury wybierze te najciekawsze, najbardziej kreatywne i innowacyjne. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie podczas 10. edycji Łódź Design Festival, która odbędzie się w dniach 13 – 23 października 2016.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!