REKLAMA

Make me! Weź udział w konkursie

ps | 12 marz 2015 13:53 0
Wystawa Make Me. Fot. ŁDF

Konkurs adresowany jest do desingerów, makersów, studentów i absolwentów, przede wszystkim kierunków artystycznych i projektowych, którzy rozpoczynają właśnie przygodę z tworzeniem obiektów o potencjale wdrożeniowym. Można wygrać 20 000 zł.

Make me to kluczowy element Łódź Design Festival realizowany od jego drugiej edycji; obecnie jeden z najpoważniejszych międzynarodowych konkursów dla młodych projektantów.

Prace oceniane są dwuetapowo przez specjalnie dobrane, różnorodne w swoich zainteresowaniach jury. W pierwszej kolejności, na podstawie przesłanych formularzy, wybranych zostaje około 20 najlepszych zgłoszeń, które prezentowane są później podczas festiwalu na wystawie pokonkursowej. W drugim etapie jury przygląda się na żywo wyselekcjonowanym prototypom i wybiera zwycięzcę, który otrzymuje nagrodę główną: 20,000 PLN.

Najważniejszym celem make me! jest wyłowienie i wsparcie tych młodych projektantów, którzy są już gotowi do startu i mają dobry pomysł.

Wszyscy finaliści ubiegłych edycji podkreślają możliwości, które się przed nimi otworzyły – prezentacje na dodatkowych wystawach i publikacje, a co za tym idzie rozpoznawalność i łatwiejszy start w środowisku projektowym.

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie: 01.03.2015 – 3.07.2015

Więcej informacji na stronie organizatora Łódź Design Festival. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!