REKLAMA

Massimiliano i Doriana Fuksas na konferencji RIFF

Redakcja Archiconnect | 18 sie 2015 10:07 0
Gościem specjalnym wydarzenia będzie włoski architekt Massimiliano i Doriana Fuksas, założyciele Studio Fuksas, jednej z najwybitniejszych międzynarodowych firm architektonicznych na świecie. Fot. RIFF

RIFF Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury, pokryć dachowych, izolacji oraz fasad to jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowane promowaniu najnowszych przykładów dobrych praktyk w architekturze polskiej i europejskiej, nagradzanych projektów i architektów o wybitnych osiągnięciach.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, 12 października 2015 r., w warszawskim Marriott Hotel, organizowana jest przez ABplus Events. Tegoroczna edycja RIFF zgromadzi w Warszawie ponad 200 architektów, designerów, właścicieli i beneficjentów projektu, liderów na rynku budowlanym oraz firmy oferujących rozwiązania dla fasad, dachów i izolacji.

Najnowsze rozwiązania

Na tym wydarzeniu będą zaprezentowane najnowsze rozwiązanie w architekturze, przykłady dobrych praktyk i projektów architektonicznych z wykorzystaniem innowacyjnych fasad, designu dachów i izolacji na najbardziej prestiżowych obiektach. Największe projekty będą omawiane i przedstawiane z różnych perspektyw zarówno przez architektów, jak i wykonawców.

Wykłady i prelekcje

Podczas konferencji Riff, aż 27 międzynarodowych oraz polskich prelegentów wygłosi prelekcje w trakcie sesji plenarnych, warsztatów oraz wystaw tematycznych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie włoski architekt Massimiliano i Doriana Fuksas, założyciele Studio Fuksas, jednej z najwybitniejszych międzynarodowych firm architektonicznych na świecie. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!