REKLAMA

Meble łazienkowe na wymiar czy gotowe? Czekamy na Wasze opinie [ankieta]

Ryneklazienek.pl | 05 lis 2015 14:04 0
Fot. Shutterstock

Jakie meble łazienkowe są najczęściej wykorzystywane przez projektantów - gotowe czy na zamówienie? Jeśli zajmujecie się projektowaniem wnętrz, będziemy wdzięczni jeśli weźmiecie udział w naszej ankiecie. Czekamy na Wasze opinie!

W naszych rozmowach z reprezentantami salonów łazienkowych pojawiają się opinie, że coraz istotniejszą konkurencję dla producentów mebli łazienkowych stanowi oferta małych, lokalnych firm produkcyjno-usługowych wykonujących meble na wymiar. Sygnały płynące do nas mówią, że w salonach sukcesywnie zmniejsza się sprzedaż mebli łazienkowych na korzyść tych wykonywanych na wymiar (salony nierzadko proponują klientom usługi współpracującego wykonawcy).

Jeśli jesteś architektem bądź projektantem - chętnie poznamy Twoją opinię na ten temat. Będziemy wdzięczni, jeśli poświęcisz chwilę by odpowiedzieć na poniższe pytania. Komentarz możesz również wysłać do naszego redaktora - Anny Raduchy-Romanowicz na aromanowicz@publikator.com.pl.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!