REKLAMA

Meble łazienkowe Noclaf: funkcjonalność i estetyka

Noclaf | 18 kwi 2017 14:15 0

Firma Noclaf znana z produkcji mebli wilgocioodpornych na zamówienie jest niezmiennie liderem jakości produktów i obsługi od ponad 30 lat.

Używając nowatorskich technologii i oryginalnych rozwiązań, producent jest w stanie spełnić indywidualne oczekiwania Klientów przy zachowaniu maksymalnie wysokich standardów jakościowych. Poniżej przedstawiamy listę gwarantów składających się na Standard Noclaf, które wyróżniają firmę na rynku.

Indywidualny Numer Produktu

Już na etapie projektowania każdy mebel otrzymuje Indywidualny Numer Produktu. Do tego numeru przypisywane są wszystkie dane mebla zebrane podczas procesu produkcyjnego. Dzięki temu nawet po wielu latach powołując się na Indywidualny Numer Produktu, Klienci mogą uzyskać informacje na temat dekoru mebla, zastosowanych akcesoriów czy funkcjonalności.

Meble wilgocioodporne

Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości komponenty i najnowsze technologie. Zastosowanie kleju poliuretanowego przy oklejaniu elementów konstrukcyjnych mebli pozwala na osiągnięcie wyjątkowej odporności na wilgoć podczas użytkowania. Wykorzystywane wkręty z powłoką antykorozyjną WIROX zapewniają trwałość nawet najmniejszych elementów produktów mebli Noclaf.

System cichego domykania szuflad i drzwi

W standardzie do wszystkich mebli montowane są zawiasy i prowadnice z wbudowanym systemem cichego domyku. Usprawnia on korzystanie z mebli poprzez spowolnienie i wyciszenie zamykanego elementu. Zastosowanie tego systemu zwiększa bezpieczeństwo i komfort korzystania z mebli.

Zawieszki z blokadą

Do wszystkich mebli wiszących Noclaf montowane są zawieszki z blokadą bezpieczeństwa przed przypadkowym zrzuceniem szafki.  Zwiększają one bezpieczeństwo i komfort montażu mebli na ścianę. Zawieszki posiadają także łatwą i płynną regulację umożliwiającą wyrównanie poziomu zawieszanego mebla.

Łatwy montaż

Do każdego produktu Noclaf dołączony jest szablon w skali 1:1 do zawieszania mebla na ścianie. Wskazuje on z dokładnością co do milimetra miejsca, w których należy wywiercić otwory w ścianie. Na szablonie znajduje się również instrukcja zawieszania.

Pełne plecy szafek

Tylna część korpusu mebla przylegająca do ściany, zwana plecami szafki, wykonana jest z tej samej płyty co cały korpus. Zastosowanie płyty w tym samym dekorze i grubości, jak reszta szafki to rozwiązanie nie tylko estetyczne. Dzięki pełnym plecom szafka ma mocniejszą konstrukcję i jest w całości wilgocioodporna

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na: http://noclaf.com.pl/#standard-noclaf

Szerszy opis Standardu Noclaf do ściągnięcia w formacie pdf na: http://noclaf.com.pl/uploads/20170213120230_standard-noclaf-pl-wwwpdf.pdf

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!