REKLAMA

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie

ps | 06 cze 2016 21:45 0

Cała branża meblowa, designerska i drzewna z ponad 25 krajów spotka się w dniach 6-9 września w Expo Mazury, podczas Międzynarodowych Targów Meblowych.

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Europie i czołowy event w branży w Polsce. Odbywające się w najnowocześniejszym obiekcie targowo-konferencyjnym w kraju, z roku na rok przyciągają coraz więcej zwiedzających. Podpisane tu umowy od ponad 20 lat przyczyniają się do dynamicznego wzrostu sprzedaży polskich mebli poza granicami kraju i desygnowania Polski, jako lidera branży meblowej na świecie. Kolejna, 43. już edycja z pewnością przyniesie nowe, efektywne biznesowe relacje i kontrakty oraz wpłynie na dalszy rozwój branży. Odwiedzający znajdą w Ostródzie jedną z największych w Polsce prezentację oferty zarówno polskiego jak i zagranicznego przemysłu meblarskiego, od tkanin czy płyt po gotowe wyroby, również te designerskie.

Równolegle z targami meblowymi odbędzie się 3. edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA, co daje możliwość przyjazdu w jednym czasie wielu specjalistów z kilku dziedzin i działów jednej firmy.

Oba wydarzenia ze względu na swój międzynarodowy charakter mają nieoceniony wpływ na promocję województwa warmińsko-mazurskiego, a formuła biznesowa i podpisane podczas targów kontrakty bez wątpienia pobudzają aktywność gospodarczą w regionie.

Na chwilę obecną współpracę przy wydarzeniach potwierdził: Wydział Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Pan Gustaw Marek Brzezin.

Na terenie targów MTM i AMIA wytyczone zostaną:

  • Strefa polskiego wzornictwa – promocja polskiego designu, rodzimych projektantów, uczelni
  • Strefa wyposażenia wnętrz – dekoracje, tkaniny, akcesoria wyposażenia domu i mieszkania
  • Strefa drewna – promocja działalności Lasów Państwowych, tematyczne prelekcje, szkolenia i praktyczne pokazy, które podnoszą świadomość społeczną o leśnictwie, rodzajach i światowych zasobach drewna w nawiązaniu do branży meblowej

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!