REKLAMA

Międzynarodowe warsztaty projektowe – Fresh Design

ps | 04 marz 2016 12:15 0

Fresh Design 2016 to już czwarta edycja międzynarodowych warsztatów projektowych. Zapraszamy na nie wszystkich słuchaczy studiów artystycznych oraz technicznych z Europy i nie tylko. Będzie to kolejna szansa do zderzenia doświadczeń, konfrontacji swoich myśli oraz wspólnej pracy nad problemami, które są uniwersalne dla wszystkich projektantów.

Tematem tegorocznego Fresh Design jest „Rzeka: połączenia”. Tak jak w listopadzie, obszarem działań będą tereny wzdłuż rzeki Odry w ścisłym centrum Wrocławia. Rezultaty poprzedniej edycji posłużą tym razem za bazę dla nowych projektów. Młodzi projektanci skupią się na konkretnych problemach zdefiniowanych w masterplanach, które powstały w trakcie Fresh Design 2015. Postaramy się na nowo połączyć miasto i ludzi z rzeką.

Tak jak w edycjach poprzednich, prace nad projektami przebiegać będą w międzynarodowych i multidyscyplinarnych grupach. Do współpracy zaprosimy również specjalistów z zakresu projektowania, architektury, urbanistyki, socjologii miasta jak i aktywistów miejskich. Ich doświadczenie oraz wiedza ma inspirować uczestników warsztatów do działań kreatywnych ponad projektowymi podziałami a w zderzeniu z ich świeżym spojrzeniem zaowocować nieoczywistymi rozwiązaniami.

Więcej informacji: www.freshdesign.edu.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!