REKLAMA

Millenialsi - czego oczekują od biur?

Redakcja Propertydesign.pl | 24 maj 2017 17:56 0
Fot. Shutterstock

Millennialsi są wyzwaniem nie tylko dla rynku pracy, ale także dla deweloperów i firm projektujących biura. Powód? Dzisiejsi 18-34-latkowie oczekują od swojego miejsca pracy czegoś więcej niż biurka i ciasnego pokoju.

Millennialsi zmieniają nie tylko sposób, w jaki pracuje się w biurze, rośnie także ich wpływ na kształt pomieszczeń, w których pracują. Powód? Tradycyjne zamknięte biura lub popularne boksy potrafią skutecznie zniechęcić do pracy dzisiejszego 20-, 30-latka. 

Sprawia to, że firmy dziś coraz częściej zamieniają tradycyjne biura na lubiany przez millenialsów open space.

Takie podejście sprzyjać ma przepływowi pomysłów, nie tworzyć sztucznych barier, a co najważniejsze integrować w pracy. Nowa funkcja miejsca prasy staje się jednak wyzwaniem, nie tylko dla pracodawców, którzy muszą sprostać rosnącym oczekiwaniom pracownika, ale także firm deweloperskich, które projektują i budują biura.

Przeczytaj cały artykuł

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!