REKLAMA

Modne wnętrze. Tak urządzisz je w stylu etno

Marta Ustymowicz | 19 maj 2017 13:56 0

Orientalne aranżacje wnętrz mają w sobie niesamowity klimat i energię. Aby urządzić mieszkanie w stylu etno trzeba zastosować się do kilku zasad.

W czasach gdzie króluje nowoczesny wystrój wnętrz, a większość wyposażenia kupujemy w popularnych sieciówkach ciężko o mieszkanie z duszą; wnętrze, które inspirowane byłoby czymś więcej niż katalogowymi zdjęciami. A może warto zwrócić uwagę na to co oferuje nam Świat? Indyjskie bogactwo wzorów i kolorów, kolonialne meble, afrykańskie rękodzieło, bogato zdobione tkaniny – elementy, które zachwycają swą niepowtarzalnością, fascynują kształtem i barwą. Zapytacie gdzie ich szukać? Podsuwamy miejsce, które powstało w wyniku fascynacji innymi krajami, kulturami, „etno” sztuką.

„Etno” oznacza autentyczność, twórczość dbającą o zachowanie tradycji i kultury mieszkańców ziem, z których się wywodzi. W załączniku prezentujemy produkty, dzięki którym każde wnętrze nabierze prawdziwego charakteru. Mozaikowa lampa z Turcji, kolorowa indyjska pufa, pięknie rzeźbiona figurka z Kongo to tylko kilka przykładów pięknych i oryginalnych wytworów pracy ludzkich rąk z całego Świata. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!