REKLAMA

Na ulicach Warszawy rozbłyśnie świąteczna iluminacja

Redakcja Propertydesign.pl | 25 lis 2016 10:27 0
Fot. UM Warszawa

W tym roku iluminacje poza tradycyjnie ozdabianym Traktem Królewskim i Starym Miastem będzie można podziwiać także w nowych lokalizacjach.

Iluminacja świąteczna Warszawy rozbłyśnie w sobotę, 3 grudnia, zaraz po zapadnięciu zmroku. - Serdecznie zapraszam warszawiaków i turystów na Krakowskie Przedmieście oraz Stare i Nowe Miasto. Zachęcam do wieczornego spaceru, podczas którego będzie można podziwiać dekoracje oraz wziąć udział w różnych atrakcjach.– mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent m.st. Warszawy.

Tegoroczna dekoracja została zaprojektowana tak, by w pełni wykorzystać potencjał istniejących elementów. Znane już wzory rozwinęły się w nowocześniejsze rozwiązania, tworząc jednolitą linię dekoracyjna. Całość utrzymana jest w spójnej kolorystyce, z wiodącym motywem płatków śniegu i lodowych kryształów.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!