REKLAMA

Nagroda dla polskiej marki Aquaform

ps | 04 marz 2016 12:04 0

W piątek 26 lutego w Centrum BMW Welt w Monachium odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród jednego z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów wzornictwa przemysłowego – iF Design Award.

Firma Aquaform odebrała nagrodę w kategorii wzornictwa przemysłowego za innowacyjną lampę OLEDRIAN. Międzynarodowe jury nagradzając projekt Aquaform zwróciło szczególną uwagę na formę oświetlenia inspirowaną twórczością Piet’a Mondriana oraz zastosowanie ultra nowoczesnych paneli świetlnych OLED. Dzięki tej technologii lampa OLEDRIAN łączy oszczędność energii z budowaniem przyjaznego dla człowieka otoczenia świetlnego, dając efekt zbliżony do światła słonecznego. Europejska i światowa premiera kolekcji OLEDRIAN miała miejsce na międzynarodowych targach Euroluce w Mediolanie. OLEDRIAN, podobnie jak equilibra BALANS nagrodzona w 2015 roku nagrodą Red Dot, jest efektem współpracy AQUAFORM z uznanym polskim projektantem – Piotrem Jagiełłowiczem. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!