REKLAMA

Nail & Beauty BAR - w samym sercu Warszawy

Marta Ustymowicz | 30 maj 2017 11:54 0

Nail & Beauty BAR to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Warszawy, przy jednej z najpiękniejszych ulic w stolicy – Pięknej 7/9. Ma rzeszę swoich wiernych klientek, które z przyjemnością przebywają w tej wysmakowanej estetycznie przestrzeni. Chętnie zaglądają tu m.in. Maja Sablewska i Lara Gessler.

Ściany pokryte lustrami w zdobionych ramach, połączenie ultra nowoczesnych i klasycznych, buduarowych mebli oraz unikatowa mozaika pod stopami. Odwiedzając tę przestrzeń nie można oprzeć się wrażeniu przebywania w szkatułce z drogocenną biżuterią lub w magicznej krainie piękna, po drugiej stronie lustra…

Oddając się w ręce kosmetycznych specjalistów można liczyć nie tylko na perfekcyjnie wykonany manicure i pedicure, jak sugeruje pierwsza część nazwy, lecz również na szereg zabiegów mających spowodować, że brwi i rzęsy będą doskonałe w swoim kształcie i objętości a ciało idealnie gładkie. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!