REKLAMA

Najlepsze produkty i salony łazienkowe 2018 roku już wybrane!

Redakcja Archiconnect.pl | 18 kwi 2018 13:36 0

Zwieńczeniem Forum Branży Łazienkowej była uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Łazienka - Wybór Roku 2018 i plebiscycie Łazienka - Salon Roku 2018. Poznaliśmy najlepsze salony i produkty wyposażenia łazienek!

Statuetki w konkursie Łazienka - Wybór Roku wręczono 17 kwietnia podczas Forum Branży Łazienkowej, w hotelu Sheraton w Warszawie. Uroczystą galę rozdania nagród poprowadził Zbigniew Urbański. Zwycięskie produkty w 15 podstawowych kategoriach wyłoniono na podstawie głosów jury złożonego z projektantów, architektów wnętrz i dziennikarzy branżowych. Ponadto, jak w roku ubiegłym, wręczono również dwie nagrody specjalne - Nagrodę Redakcji oraz Nagrodę Konsumenta, przyznaną produktowi, który zdobył najwięcej głosów Internautów odwiedzających portal Rynekłazienek.pl.

- Przez 17 lat mieliśmy okazję nagrodzić kilkaset naprawdę świetnych produktów, wiele z nich jest na polskim rynku do dziś i odniosło ogromny sukces rynkowy, co bardzo nas cieszy - mówiła Justyna Łotowska, dyrektor wydawnicza Publikatora oraz redaktor naczelna magazynu Łazienka.

Poznaj produkty nagrodzone w konkursie Łazienka - Wybór Roku 2018

W konkursie Salon Roku dyplomy najlepszym na polskim rynku salonom łazienkowym wręczaliśmy już po raz 11. Plebiscyt ma na celu nagrodzenie tych salonów z wyposażeniem łazienkowym, które w sposób szczególny wyróżniają się na tle konkurencji. W plebiscycie docenione zostały salony charakteryzujące się zróżnicowaniem dostępnej oferty, szybkością realizacji zamówień, a także jakością obsługi i ekspozycji produktów.

Zobacz pełną listę nagrodzonych salonów

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!