REKLAMA

Najnowsza realizacja Mood Works

mg | 15 lis 2015 22:06 0

Karina Snuszka oraz Dorota Kuć ze studia architektonicznego Mood Works zaaranżowały wnętrze warszawskiego butiku Łukasza Jemioła. Stanowi on rozwinięcie idei innego butiku tego projektanta, który znajduje się przy ulicy Mokotowskiej 26.

Nowy lokal musiał zostać dostosowany do wyglądu pozostałych butików Łukasza Jemioła. Jednak w tym przypadku projektantki z Mood Works musiały zmierzyć się z niezwykle trudnym zadaniem, jakim była niewątpliwie aranżacja wnętrza w narożnym lokalu. Inspiracją dla nowego butiku była oranżeria, która otacza lokal.

Przestrzeń butiku utrzymano w barwach szarości i bieli, uzupełniono o szkło, lustrzane dodatki i metalowe elementy. Architektki rozwinęły zamysł flagowego butiku przy ul. Mokotowskiej, który jest utrzymany w duchu brytyjskiego arts & crafts. W butiku przy Mokotowskiej każdy może poczuć się niczym w teatralnym foyer.

Starannie wyselekcjonowane dodatki podkreślają wyjątkowość tego miejsca. Są to designerskie meble od BoConcept, w tym także modne lampy w kolorze miedzi i miodu oraz sofa z plecionki. Nadają one wnętrzom nowoczesny i modny wygląd. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!