REKLAMA

Najnowsze „Wnętrza Publiczne” są już w EMPiK-ach!

Mariusz Golak | 11 lip 2014 08:16 0
Wnetrza Publiczne - okladka 1.jpg

Najnowszy numer „Wnętrz Publicznych” (nr 2/2014), czasopisma skierowanego do architektów i miłośników oryginalnych wnętrz, jest już w sprzedaży. Można w nim znaleźć m.in. realizacje takich gwiazd światowej architektury, jak Christiana de Portzamparca oraz Ora-Ïto.

Najważniejszą część „Wnętrz Publicznych” stanowią realizacje obiektów publicznych z całego świata. W najnowszej publikacji nie brakuje prawdziwych architektonicznych perełek. Na łamach czasopisma można znaleźć m.in. budynki wzniesione w Brazylii, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech czy Danii. Nie są to bynajmniej projekty anonimowe. Większość z nich sygnowana jest nazwiskami gwiazd światowej architektury – Christian de Portzamparc, Ora-Ïto, Lauren Rotett czy Francine Houben to tylko niektóre z nich.

Prezentowane na łamach magazynu projekty pogrupowane są w czterech działach tematycznych: „biura”, „kultura”, „handel i usługi” oraz „restauracje”. W każdym z nich pokazywane są realizacje topowych wnętrz publicznych różniących się pod względem funkcjonalnym i stylistycznym. Łączy je rozmach architektonicznych wizji, zastosowanie nowoczesnych technologii i wysoka jakość wykonania. W najnowszym wydaniu pojawił się też dział specjalny zatytułowany „Mundial 2014”. To ukłon w stronę fanów architektury i… piłki nożnej.

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Wnętrz Publicznych”, który można znaleźć w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz na portalu Archiconnect.pl.

Tu możesz obejrzeć najnowsze wydanie „Wnętrz Publicznych”!

Tu możesz zamówić najnowsze wydanie „Wnętrz Publicznych”!

 

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!