REKLAMA

Natalia Nguyen jurorem konkursu marki Zehnder - Projektujesz! Zyskujesz!

ps | 15 lut 2016 14:27 0
Natalia Nguyen. Fot. Materiały prasowe

Konkurs firmy Zehnder Projektujesz! Zyskujesz! to z każdą edycją wiele ciekawych i obfitujących w nowatorską wizję projektów. Polega on na pokazaniu aranżacji wnętrza, w której jednym z elementów będzie ponadczasowy grzejnik Charleston, reprezentacyjny produkt marki Zehnder.

Zehnder Charleston to pierwowzór wszystkich grzejników stalowych i klasyk gatunku. To pierwszy w Europie stalowy grzejnik żeberkowy, wyprodukowany i opatentowany przed 80. laty przez firmę Zehnder. Do tej pory jest niedoścignionym wzorem, będącym wizytówką ponadczasowego wzornictwa oraz najlepszej technologii wykonania, znajdującym się w czołówce produktów tej kategorii. Produkt ten dzięki swej niezwykłej elastyczności rozwiązań, umożliwia ogromną różnorodność projektów. Zehnder Charleston występuje w wielu formach specjalnych: pod kątem, jako łuki - także wielokrotne - ścianki działowe, a także ławki, co pozwala na dopasowanie do przeróżnych typów wnętrz. Produkt ten jest dostępny w palecie ponad 50 kolorów oraz wariantów powierzchni standardowych: począwszy od odcieni klasycznych poprzez kolory trendowe i metaliczne, aż do uszlachetnionych powierzchni, jak np. Technoline. Uczestników konkursu ogranicza zatem jedynie wyobraźnia. W każdej edycji w Jury konkursu zasiadają same znakomitości. W tegorocznej edycji do Jury dołączyła  Natalia Nguyen – architekt i projektantka wnętrz, a także gwiazda programów telewizyjnych związanych z projektowaniem wnętrz.

  • Moja miłość do architektury i designu trwa od ponad 10 lat

     

    Natalia Nguyen
     
    Dziedzinom tym poświęciłam całe życie zawodowe, które powiązałam z pracą w biurach architektonicznych i studiami aranżacji wnętrz. Ukończyłam Politechnikę Warszawską oraz Santa Monica College, West LA College i Los Angeles Institute of Architecture and Design. Architektura jest wyzwaniem, które chcę rozwijać i zgłębiać do końca życia. Najbardziej cenię w niej piękno, a dopiero później funkcjonalność. Uwielbiam niekonwencjonalne rozwiązania, ciekawe materiały i faktury, a także piękne kolory i naturalne materiały. Szerszej publiczności znana jestem jako współprowadząca program „Pan i Pani House”, emitowany na antenie TVN w 2012 roku. Wspólnie z ekipą remontową podróżowałam po Polsce by zmieniać wnętrza w polskich domach. Kolejnym medialnym wyzwaniem był program „Bitwa o dom”, w którym zasiadałam w Jury przez 3 jego edycje. Obecnie mam przyjemność zasiadać w Jury konkursu Zehnder Projektujesz! Zyskujesz! edycja 4/2015.

W tegorocznej edycji projekty oceniane będą w dwóch kategoriach “realizacje” oraz “wizualizacje”. Najciekawsze prace zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi oraz atrakcyjnymi upominkami. Podstawowym kryterium przyjętym przez Jury - w składzie: Romuald Loegler, Natalia Nguyen, Patrycja Zaczyńska, Andrzej Hubka, Edward Lach, Dariusz Gocławski oraz Eric Strauch - jest innowacyjne zastosowanie klasycznego produktu firmy Zehnder. Istotną cechą prac powinno być ukazanie możliwości kreowania przestrzeni w sposób oryginalny i spójny. Jury nagrodzi w szczególności te projekty, w których zadbano o najdrobniejsze detale zarówno pod względem kompozycji jak i funkcjonalności danego wnętrza oraz te, w których spełniono jeden z celów konkursu, jakim było wyznaczenie nowych standardów i trendów w projektowaniu wnętrz.

Zapraszamy do uczestnictwa. Konkurs trwa do 31.03.2016. Kontakt: promocja@zehnder.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!