REKLAMA

Nie przegap - 4 Design Days już jutro!

4 Design Days | 10 lut 2016 11:08 0
026800_r0_1140.jpg

Już jutro startuje największe w tej części Europy wydarzenie dotyczące nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. 4 Design Days odbędzie się 11-14 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

W dniach 11-14 lutego br., ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, spotkają się by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.

4 Design Days to okazja do spotkania sław architektury i designu. Rozmowy, prelekcje i wystawy - to tylko początek... a ponadto:

- czołowi architekci, designerzy, projektanci, a także biznesmeni, samorządowcy i politycy,
- 2 dni branżowe,
- 2 dni otwarte dla zwiedzających,
- ponad 100 wystawców – topowe marki meblowe i wyposażenia wnętrz,
- wystawy,
- wydarzenia towarzyszące: Property Forum Katowice i Housemarket Forum Silesia,
- Silesia Bazaar Dizajn.

Polskie wzornictwo cieszy się coraz większym uznaniem na świecie, a nowe pokolenie polskich designerów zyskuje międzynarodową sławę. Kluczem do rynkowego sukcesu stała się innowacyjność, design i edukacja w dziedzinie projektowania, a prawdziwą wartością tworzenie, a nie kopiowanie.

Polski rynek designu, na którym funkcjonują młode marki, jest jednak wciąż znacznie mniejszy w porównaniu do krajów Europy Zachodniej i Północnej. Co jest barierą? Design się opłaca, ale brakuje świadomości w tym zakresie, ale także okazji do promocji, prezentacji dokonań i dyskusji o trendach. 4 Design Days będzie miejscem, w którym nie zabraknie nowatorskich produktów – użytecznych, ale jednocześnie designerskich – tych, które podbijają światowe rynki, ale też takich, które dopiero czekają na swoje odkrycie.

Spotkajmy się na 4 Design Days!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!