REKLAMA

Niezwykła strefa biznesowa w Galerii Katowickiej

Redakcja Propertydesign.pl | 04 lip 2017 07:21 0
Galeria Katowicka-Strefa Biznesowa fot. mat. prasowe

W Galerii Katowickiej można już korzystać z dodatkowej przestrzeni dla klientów, którzy chcą porozmawiać przy kawie, odbyć spotkanie biznesowe czy popracować. Nowoczesne, a zarazem kameralne wnętrze zostało zaprojektowane przez autorską pracownię Katarzyny Jeske-Jonkisz – Design Plus.

Strefa Biznesowa na antresoli zaprojektowana została w nowoczesnej stylistyce, nawiązującej do kolorystyki całego obiektu. Dominują tu ponadczasowe grafity, czernie i biele, które w połączeniu ze szlachetnymi tkaninami i drewnem tworzą zindywidualizowaną przestrzeń.

Strefa Biznesowa w Galerii Katowickiej, zajmująca powierzchnię prawie 100 mkw., łączy wygodę z nowoczesnością, jednocześnie zapewniając komfort i kameralne warunki spotkań i pracy.  Wnętrze zostało wyposażone w funkcjonalne meble o jednolitej kolorystyce. Z czarnymi stolikami i krzesłami kontrastują jasne lampy i półki, przełamane intensywnymi elementami - fioletowym fotelem czy zielonym elementem dekoracyjnym.  

Zobacz cały artykuł oraz zdjęcia

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!