REKLAMA

Niezwykłe centrum handlowe w Abu Dhabi z parkiem śnieżnym

Redakcja Propertydesign.pl | 19 kwi 2017 10:34 0
Fot. mat. prasowe

Na wyspie Reem w Abu Dhabi powstaje centrum handlowe, którego koszt budowy to miliard dolarów. Jak informują inwestorzy, realizacja projektu opóźni się o dwa lata a centrum będzie gotowe do 2020 roku. W obiekcie ma powstać m.in. park śnieżny.

Shane Eldstrom, dyrektor wykonawczy Al Farwaniya, poinformował, że nowy przetarg zostanie ogłoszony w tym roku. Opóźnieniom winne są problemy z projektem oraz konieczność uzyskiwania pozwoleń.

Centrum handlowe Reem będzie oferować 450 sklepów i wewnętrzny park zimowy ze śniegiem - najemcy będą mieli do dyspozycji 2 miliony metrów kwadratowych powierzchni. Centrum będzie znajdować się dosłownie parę kilometrów od wyspy Al Maryah, gdzie znajduje się finansowe centrum miasta i gdzie w przyszłym roku powstanie inne centrum handlowe, którego koszt budowy to też miliard dolarów.

Zobacz wszystkie zdjęcia parku śnieżnego na pustyni

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!