REKLAMA

Noc z Designem – już 18 czerwca we Wrocławiu

ps | 16 cze 2015 10:34 0

Galeria Wnętrz Domar zaprasza na prezentację designu w postaci najlepszych polskich wystaw, projektów producentów, codziennych przedmiotów użytkowych oraz projektantów związanych z dobrym wzornictwem.

Wszyscy goście, którzy przybędą na imprezę, będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi produktami, nowościami znanych polskich marek, użytkowymi przedmiotami, oryginalnymi meblami i nowatorskimi projektami z Polski.

Myślą przewodnią tegorocznej, 7 edycji Nocy z Designem jest “LAS”. W tym roku dominować będą zdrowe, zgodne z duchem czasu przedmioty wykonane z naturalnych materiałów. Tematyczny “Las” zawita również w aranżacji całego wnętrza Galerii Wnętrz Domar.

W ramach Nocy z Designem i Designu Udomowionego zaprezentowane zostaną zarówno rodzime, jak i zagraniczne firmy: Fameg, Paged Collection -  wystawa autorskiej prezentacji kolekcji „PAGED – TRADYCJA I DESIGN" Tomka Rygalika, Noti, Swarzędz Home, Kler i Vox i wiele innych. Pojawią się także inspirujące wystawy, m.in: must have Łódź Design Festival, Welldone, Meble Marzeń, Dobry Tydzień Projektanta 3 czy Przedmioty dobrze zaprojektowane - Klaster Dobry Polski Wzór oraz Samoobsługowe Muzeum / Ziemia - Muzeum Współczesnego we Wrocławiu. Odbędą się również prezentacje książek Uncut, Very Graphic, czy Symbole Polskiego Designu.

Odbędą się między innymi:

-Wernisaż wystawy “Marki Dolnośląskie”. 

-Premiera w Polsce wystawy “Las i Łąka”. 

-Dobry smak - dobry design - “Forest live cooking” - gość specjalny Beata Śmiechowska MasterChef Polska gotuje w tematyce “Lasu”. 

-Oskar Zięta osobiście przywita odwiedzających przy swoim piecu.

  • Jakub Wallner, Dyrektor Galerii Wnętrz Domar

    Noc z Designem tworzy okazję do bezpośredniego spotkania przedstawicieli firm, projektantów i klientów. To także szczególna noc dla wszystkich projektantów, którzy są przekonani, że ich produkty są wyjątkowe, chcą wyznaczać trendy lub być chlubą polskiego designu do podzielenia się i zweryfikowania swoich kreatywnych projektów. Z kolei dla wszystkich chcących lub planujących urządzenie mieszkania to dobra okazja do znalezienia czegoś dla siebie jak i niezwykła gratka, by móc poznać najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Mamy nadzieję, że Galeria Wnętrz Domar tej nocy wypełni się miłośnikami projektowania i urządzania wnętrz.

Chcąc skrócić dystans pomiędzy projektantami, architektami a klientami również podczas tegorocznej Nocy z Designem swoją premierę będzie miała Strefa Architekta, nowa strefa będącej miejscem spotkań projektantów z klientami, a także platforma wymiany wiedzy i wzajemnej edukacji. Dobry design i architektura oddają charakter Wrocławia, miasta kreatywnego i przedsiębiorczego, dlatego Galeria Wnętrz Domar otwiera swoje progi i zaprasza wszystkich wrocławian do rozmowy, dyskusji o jakości i stanie polskiego designu.

7 Noc z Designem odbędzie się 18 czerwca 2015 roku, w godzinach 20:00 - 24:00 w Galerii Wnętrz Domar, we Wrocławiu.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!